Nohy jsou často opomíjenou částí Vašeho těla, přestože Vám poskytují velmi cenné služby. Celý den Vás nosí na pochůzkách za prací a dalšími potřebami a jsou velice namáhány. Poděkujte svým nohám za každodenní těžkou práci a dopřejte jim něco výjimečného!

 

MEDICINÁLNÍ PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA ( suchá )

Jedná se o pedikúru dělanou za sucha. Šetrně se odstraní zarostlé nehty, kuří oka, otlaky a ošetří se celé chodidlo. Tato metoda je velice vhodná pro diabetiky. Tato pedikúra trvá přibližně 1 hodinu.

Přístrojová pedikúra je naprosto bezpečnou, bezbolestnou a účinnou péčí, při které se vše přebytečné odstraňuje ze suchých nohou ošetřených pouze dezinfekčním prostředkem. Pracovním nástrojem je vysokootáčková fréza, na kterou se nasazují různé pracovní nástavce. Zařízení má účinné odsávání s mikrofiltrem, které zabraňuje rozptylu odstraněných částí kůže a nehtů. Technika pedikúry prováděné frézováním a broušením je odlišná a umožňuje ještě jemnější práci na kůži a nehteh, než je tomu u seřezávání skalpelem či klasickým pilníkem. Přístrojová pedikúra minimalizuje riziko infekcí a je zcela bezbolestná. Do přístroje se upínají předem sterilizované nástavce, kterými se dají snadno a rychle odstranit otlaky, mozoly, kuří oka, zrohovatělé kůže a zarostlé nehty. Obě techniky se často navzájem kombinují, obě si tedy můžete vyzkoušet. Každé nohy vyžadují jinou techniku, rozhodnutí, kterou technikou budou ošetřeny, je lepší nechat na odborníkovi.

KLASICKÁ PEDIKÚRA ( mokrá )

Jedná se o provedení klasické pedikúry mokrou cestou. Odstranění otlaků a mozolů na celém chodidle, stříhání, broušení nehtů, úprava nehtového lůžka, odstranění kuřích ok, zarůstajících a zarostlých nehtů trvá cca 1 hodinu.

 

KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA

Je 2 v 1. Tedy to nejlepší, co předchozí dvě uvedené pedikúry poskytují.

Jedná se o odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže. Kombinace klasické pedikúry mokré a suché vysokoobrátkovým přístrojem s frézkami trvá přibližně 1 hodinu. Pedikúra prováděna přístrojem je pečlivější a šetrnější, nožky jsou pak krásně hladké, nehty krásně upravené a celkově tato pedikúra déle vydrží.


 

SPECIÁLNÍ PEDIKÚRA

Tato pedikúra je dělaná tzv. za sucha podologickým přístrojem v kombinaci se speciální měkčící pěnou.

 

Dále Vám mohu nabídnout peeling, masky a masáže nohou, parafínové zábaly, poradenství, prodej zboží a vitaminových doplňků, bylinkových olejových lázní a dárkových poukazů pro Vaše nejmilejší.